Dostosowanie stron www dla osób niepełnosprawnych

Dostosowanie stron www dla osób niepełnosprawnych nie wymaga większych ingerencji. Nie obniży to jakości i atrakcyjności Twojej strony internetowej. Za to możesz się spodziewać dużo więcej odwiedzin.

Szacuje się, że nawet 1/3 spośród 25 milionów internautów w Polsce to osoby z niepełnosprawnościami. Instytucje publiczne wprowadziły standardy WCAG2 przyjazne dla niepełnosprawnych w myśl przepisów Ustawy o dostępności cyfrowej z 2019 r. Pomagamy wdrażać te usprawnienia firmom prywatnym i właścicielom stron www.

Co robimy?

Zajmujemy się dostosowaniem stron www dla niepełnosprawnych, osób starszych, użytkowników z ograniczeniami ruchowymi, zgodnie ze standardami WCAG 2.0. Na życzenie klienta instalujemy programy głośnomówiące, upraszczamy nawigację na stronie, dostosowujemy tło i czcionki dla niedowidzących. Na stronach dbamy o przejrzysty layout, z uwzględnieniem wyraźnego oznakowania podstron i aplikacji przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Dla kogo?

  • dla firm,
  • dla instytucji publicznych,
  • dla właścicieli stron internetowych.

Ile to kosztuje?

  • 100 zł netto konsultacja,
  • 150 zł netto badanie dostępności cyfrowej serwisu / strona,
  • 300 zł netto stworzenie deklaracji dostępności.

Jak wygląda współpraca?

Pomagamy na zlecenie klienta w adaptacji strony do wymogów dostępności cyfrowej i standardów WCAG 2.0. Weryfikujemy to na podstawie audytu strony oraz testów diagnostycznych. Raport z wyników diagnostyki oddajemy klientowi, aby zorientował się w ewentualnych niedociągnięciach. Dostępność cyfrowa oznacza dla nas, że ze strony można skorzystać z dowolnej aplikacji, urządzenia, połączenia i w każdych warunkach.

Dodaj do zapytania