Montaż filmów okolicznościowych

Filmy amatorskie są jak nieoszlifowane diamenty. Powierz nam swoje materiały wideo, a my zadbamy o ich staranne wykończenie, zgodnie z Twoim gustem. Po naszym montażu Twoi bliscy nie będą mogli od nich oderwać oczu.

Powierz filmy z najpiękniejszych chwil w Twoim życiu w fachowe ręce. Zmontujemy materiał z Twoich egzotycznych wakacji albo odlotowej imprezy, na której świetnie się bawiłeś. Pomożemy Ci utrwalić niepowtarzalne momenty w życiu, do których będziesz mógł wracać nie tylko myślami.

Co robimy?

Zajmujemy się montażem filmów krótkometrażowych z wakacji, przyjęć, zabaw okolicznościowych i ceremonii. Montujemy zarówno wideo z jednego ujęcia, jak i dynamiczne, kręcone z wielu ujęć. Wycinamy niepotrzebne klatki i zwiększamy dynamikę filmu przez dodanie przejść oraz przybliżeń. Wykonujemy intro, ujęcia B-roll, montaż przebitek.

Dla kogo?

  • dla webmasterów,
  • dla filmowców – amatorów.

Ile to kosztuje?

  • 150 zł netto za montaż filmu do 10 minut.

Jak wygląda współpraca?

Projekt realizowany jest przez naszego partnera, firmę rededit.pl. Jej oferta przewiduje 3 pakiety cenowe, w zależności od asortymentu usług: Basic, Standard i Premium. Firma przyjmuje do obróbki maksymalnie 4 filmiki w miesiącu od jednego klienta. Zlecenia można składać za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub na email. Po zapoznaniu się ze zleceniem montażysta szacuje możliwości wykonania odpowiedniej jakości wideo w wymaganym czasie. Następnie prosimy o przesłanie projektów i wymagań związanych z montażem. Działania klienta i zdalnego pracownika koordynujemy w systemie do zarządzania zadaniami Asana.

Dodaj do zapytania