Postprodukcja audio

Czasy niemego kina odeszły bezpowrotnie do lamusa. Powierz nam swoje materiały wideo, a my postaramy się o to, aby przemówiły do Ciebie zgodnie z Twoimi upodobaniami. Po postprodukcji w naszym studiu filmy zabrzmią na Twoją nutę.

Nakręciłeś materiał wideo, ale nie jesteś zadowolony z jego efektów dźwiękowych lub zależy Ci na wyjątkowym podkładzie muzycznym? Powierz nam opracowanie ścieżki dźwiękowej, czyli mastering Twojego filmu. Dzięki postprodukcji dźwięku w naszym studiu Twoje obrazy naprawdę przemówią do widzów.

Co robimy?

Wykonujemy profesjonalną postprodukcję dźwięku do materiałów audiowizualnych naszych klientów. Dokonujemy obróbki surowego materiału z nagrania amatorskiego lub dogrywamy dźwięki w naszym studiu na podsynchronach. Poddajemy film korekcji graficznej dźwięku, kompresji i normalizacji. Oferujemy odpowiedni podkład muzyczny w cenie usługi.

Dla kogo?

  • dla działów marketingu i sprzedaży,
  • dla producentów muzycznych,
  • dla artystów estradowych,
  • dla filmowców – amatorów.

Ile to kosztuje?

  • 200 zł netto za gotową ścieżkę dźwiękową do 10 minut.

Jak wygląda współpraca?

Projekt realizowany jest przez naszego partnera, firmę rededit.pl. Jej oferta przewiduje 3 pakiety cenowe, w zależności od asortymentu usług: Basic, Standard i Premium. Firma przyjmuje do obróbki maksymalnie 4 filmiki w miesiącu od jednego klienta. Zlecenia można składać za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub na email. Po zapoznaniu się ze zleceniem dźwiękowiec ocenia możliwości wykonania postprodukcji wideo w wymaganym czasie. Następnie prosimy o przesłanie wymagań związanych z masteringiem. Działania klienta i zdalnego pracownika koordynujemy w systemie do zarządzania zadaniami Asana.

Dodaj do zapytania