Tworzenie i obsługa sklepów e-commerce

Planujesz przeniesienie swojego biznesu do Internetu? Tworzenie i obsługa sklepów e-commerce nie ma dla nas tajemnic. Z naszą pomocą Twój sklep internetowy zyska lojalnych i zadowolonych klientów.

Planujesz zaistnieć w Internecie, a nie masz doświadczenia w zakładaniu i prowadzeniu sklepu e-commerce? Doradzimy Ci dobór odpowiedniego oprogramowania, szaty graficznej, załatwimy niezbędne formalności oraz przygotujemy kampanie marketingowe. Z nami zyskasz nowych klientów

Co robimy?

Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem i obsługą sklepów e-commerce. Wybieramy optymalne oprogramowanie i grafikę. Opracowujemy strony informacyjne dla klientów sklepu, np. na temat akceptowanych sposobów płatności, polityki zwrotów i reklamacji. Testujemy poprawność działania sklepu, m.in. pod kątem zgodności z przeglądarkami i responsywności. Przeprowadzamy kampanie marketingowe, zgodne z założoną przez naszego klienta strategią. Zapewniamy pełne wsparcie.

Dla kogo?

  • dla sklepów,
  • dla mniejszych firm.

Ile to kosztuje?

  • Cena ustalana indywidualnie,
  • Możliwość stworzenia sklepu w abonamencie i płatność co miesiąc.

Jak wygląda współpraca?

Właściciel sklepu e-commerce zwraca się do nas z prośbą o konsultacje po uprzednim dokonaniu analizy rynku i opracowaniu strategii. Wybieramy wspólnie z klientem nazwę i domenę sklepu oraz oprogramowanie i grafikę. W razie potrzeby pomagamy w formalnościach, np. zgłoszeniu sklepu do GIODO. Dokonujemy analizy zachowania klientów oraz testujemy sklep e-commerce, np. pod kątem zgodności z przeglądarkami. Przeprowadzamy kampanie marketingowe, zgodnie z przyjętą przez klienta strategią.

Czytaj dalej

https://pstryksmyk.pl/