Tworzenie napisów do wideo

Umieszczenie wideo w mediach społecznościowych oraz ich wyświetlanie w aplikacjach mobilnych wymaga napisów. Powierz nam swoje wideo, a my zadbamy, aby napisy wiernie oddawały ścieżkę dźwiękową nawet wtedy, kiedy nie będziesz mógł jej odtwarzać na głos. Wychodzimy naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom.

Nakręciłeś materiał wideo i planujesz jego umieszczenie w mediach społecznościowych? Można go będzie śledzić w aplikacjach mobilnych? Potrzebna będzie Ci opcja napisów do wideo. Postaramy się, aby oprócz dźwięku Twój film mógł przemawiać do widza tekstem pisanym. Zadbamy o właścicieli urządzeń mobilnych i niesłyszących.

Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem napisów do materiałów wideo powierzonych nam do obróbki przez naszych klientów. Dbamy o odpowiednie rozmiary, krój czcionki oraz synchronizację napisów z dźwiękiem i obrazem filmu.

Dla kogo?

  • dla działów marketingu i sprzedaży,
  • dla producentów muzycznych,
  • dla filmowców – amatorów.

Ile to kosztuje?

  • 35 zł netto za godzinę pracy nad napisami do filmu.

Jak wygląda współpraca?

Projekt realizowany jest przez naszego partnera, firmę rededit.pl. Jej oferta przewiduje 3 pakiety cenowe, w zależności od asortymentu usług: Basic, Standard i Premium. Firma przyjmuje do obróbki maksymalnie 4 filmiki w miesiącu od jednego klienta. Zlecenia można składać za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub na email. Po zapoznaniu się ze zleceniem nasz pracownik ocenia możliwości wykonania napisów do wideo w wymaganym czasie. Następnie prosimy o przesłanie ich treści oraz wymagań dotyczących strony wizualnej. Działania klienta i zdalnego pracownika koordynujemy w systemie do zarządzania zadaniami Asana.

Dodaj do zapytania