Tworzenie stron w WordPressie

Masz ograniczony budżet? Brakuje Ci czasu na samodzielne tworzenie strony od zera? Chętnie Cię wyręczymy, korzystając z oprogramowania WordPressa i jego motywów.

Co robimy?

Zajmujemy się profesjonalnie tworzeniem stron internetowych z wykorzystaniem oprogramowania WordPressa oraz dedykowanych mu motywów. Dodatkowo zapewniamy hosting, wsparcie administratora i pełną opiekę nad Twoją witryną internetową. Aktualizujemy WordPressa i wtyczki oraz tworzymy kopie bezpieczeństwa serwisu. Przeprowadzamy audyt gotowych stron internetowych pod kątem dostępności cyfrowej i konsultujemy z klientem ewentualne zmiany. Ponadto wykonujemy materiały reklamowe, takie jak wizytówki firmowe.

Dla kogo?

  • dla mniejszych firm,
  • dla fundacji,
  • dla sklepów,
  • dla właścicieli stron internetowych.

Ile to kosztuje?

  • od 1000 zł netto za utworzenie strony internetowej w WordPress,
  • 200 zł netto miesięcznie za zrobienie i utrzymanie strony www z pełnym wsparciem

Jak wygląda współpraca?

Jeżeli klient zdecyduje się na stronę w WordPressie, zaczynamy od wyboru motywu. Motyw, czyli w dużej mierze gotową wersję strony internetowej, dobieramy każdorazowo do tematyki lub branży interesującej zleceniodawcę. Na zyczeniee klienta możemy stworzyć motyw od podstaw. Następnie dokonujemy modyfikacji i rozbudowy motywu o dodatkowe funkcje. W odróżnieniu od konkurencji dopuszczamy klienta do udziału w tworzeniu strony na każdym etapie. Na jego życzenie wybieramy hosting, zapewniamy wsparcie administratora i utrzymanie nowej strony internetowej, rozliczane miesięcznie.

Tworzenie stron internetowych od podstaw wymaga znajomości specjalistycznych języków programowania. Powierz nam tworzenie i utrzymanie Twojej witryny internetowej przy pomocy WordPressa. Z naszą pomocą pokażesz się światu z jak najlepszej strony.

Dodaj do zapytania

swpl
https://swpl.pl/