Współpraca przy zakładaniu kanału YouTube

Media społecznościowe otworzyły nowe możliwości dla specjalistów marketingu cyfrowego, jak i klientów indywidualnych. Powierz nam swoje materiały wideo, a my zadbamy o to, aby podbiły cały świat. Na założonym przez nas kanale YouTube dla Twoich filmów nie będzie granic.

Nakręciłeś materiał wideo i zależy Ci na tym, żeby zobaczył go świat? Zleć nam założenie kanału na platformie YouTube – potężnym narzędziu marketingowym, na którym umieścimy Twoje filmy. Daj się poznać jak najszerszemu gronu odbiorców.

Co robimy?

Zajmujemy się zakładaniem dla naszych klientów kanału YouTube i jego kompleksową obsługą. Opracowujemy miniaturę filmu, tak aby zachęcała do kliknięcia, wykonujemy opisy filmów, zgodnie z wymogami pozycjonowania SEO. Umieszczamy hasztagi i linki w opisie z myślą o odbiorach, spis treści, czyli odnośniki czasowe do konkretnych segmentów filmu oraz ekran końcowy.

Dla kogo?

  • dla działów marketingu i sprzedaży,
  • dla producentów muzycznych,
  • dla webmasterów,
  • dla filmowców – amatorów.

Ile to kosztuje?

  • 1000 zł netto miesięcznie za prowadzenie kanału na YouTube.

Jak wygląda współpraca?

Projekt realizowany jest przez naszego partnera, firmę rededit.pl. Zlecenia można składać za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub na email. Po zapoznaniu się ze zleceniem nasz pracownik zakłada kanał YouTube, umieszcza w nim Twoje filmiki, opracowuje treści pod kątem zasad SEO oraz stronę graficzną i funkcjonalną. Działania klienta i zdalnego pracownika koordynujemy w systemie do zarządzania zadaniami Asana.

Dodaj do zapytania

„Uwieczniamy to, co dla Ciebie najdroższe”

„Tworzymy filmy na miarę Twoich aspiracji”