Zakładanie spółek

Zakładanie spółek to usługa skierowana do osób (fizycznych lub prawnych), które nie mają wystarczających zasobów (czasu, lub wiedzy) pozwalających na samodzielne założenie firmy o charakterze spółki.

Co robimy?

  • Zakładamy nowe podmioty gospodarcze – Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością oraz Spółki komandytowe,
  • Spółki zakładamy internetowo (z użyciem portalu S24) lub wraz z przygotowaniem umowy spółki i aktu notarialnego.

Dla kogo?

  • Dla przedsiębiorców, wspólników chcących założyć dowolną spółkę, ale również dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą – tzw. start-upów.

Ile to kosztuje?

500 zł netto – w przypadku Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki komandytowej zakładanej za pomocą systemu S24

Wycena indywidualna – w przypadku Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością lub spółki komandytowej zakładanej wraz z przygotowaniem umowy spółki i aktu notarialnego.

Jak wygląda współpraca?

Projekt realizowany jest przez Kancelarię Saveup, zajmującej się obsługą procesów administracyjnych dla podmiotów prawa handlowego.

Cały proces prowadzimy z klientem w komunikacji mailowej pozwalającej mu na przygotowanie kolejnych informacji w dogodnym dla niego momencie. Nasze doświadczenie w prowadzeniu tego procesu pozwala nam jednak skutecznie motywować klienta do kolejnych działań celem sprawnej finalizacji projektu.

Dodaj do zapytania