Go to content

Profesjonalna obsługa KRS Twojej spółki

Ola|31 stycznia 2022

Założenie oraz prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Dlatego przedsiębiorca na każdym kroku musi dokonywać najlepszych dla siebie wyborów, mając na uwadze zmieniające się przepisy. Jednym z takich dylematów jest forma organizacyjno – prawna. Jednoosobowa działalność gospodarcza czy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością? 

Jednoosobowa działalność gospodarcza, prowadzona przez osobę fizyczną, podporządkowana jest wpisowi do Centralnej Ewidencji i Informacji Gospodarczej (CEIDG), zaś spółka z ograniczoną odpowiedzialnością podlega adnotacji w Krajowym Rejestrze Sądowym. 

Przekaż formalności w ręce fachowców 

Do działań z zakresu obsługi KRS wlicza się m.in. rejestracja spółki, przygotowanie kompletu dokumentów do podpisu dla zarządu, czy aktualizowanie danych spółki (adresu, podziału udziałów, informacji o wpłacie kapitału itd.). 

Wszystkie one potrafią być czasochłonne i odwracają uwagę Prezesów spółek od czynności związanych z faktycznym rozwojem firm. Bez wątpienia można tego uniknąć, decydując się na wsparcie oferowane przez serwis zdalni.pl. Dzięki nam możliwy jest wynajem pracowników, którzy świadczą usługi w określonych obszarach, związanych z prowadzeniem i rozwojem działalności. Leasing pracowniczy dotyczy w tym przypadku także specjalistów z zakresu administracyjnej oraz prawnej obsługi spółek. 

Outsourcing pracowczniczy – to się opłaca 

Przy wsparciu naszych profesjonalistów można uniknąć niepotrzebnych pomyłek oraz dodatkowych kosztów podczas procesu rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym. Przeprowadzamy procedurę uzyskania wpisu od A do Z, abyś mógł bez problemu rozwijać swój biznes.

Warto pamiętać, że spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oferuje:

  • przejrzyste zasady funkcjonowania,
  • niewielkie wymogi kapitałowe, 
  • nieskomplikowaną strukturę organizacyjną, 
  • bezpieczeństwo majątku osobistego. 

Jest to zatem atrakcyjna forma prowadzenia działalności, a dzięki skorzystaniu z usług serwisu zdalni.pl może stać się zupełnie bezproblemowa. 

Rozwijanie własnego biznesu wymaga pokładów kreatywności oraz przedsiębiorczości. Zajmij się budowaniem marki, a kwestię dopełnienia formalności przekaż specjalistom z zespołu zdalni.pl.

Magda Bebel

Udostępnij artykuł!

facebook twitter linkedin

Przeczytaj inne nasze artykuły