Korekcja koloru / color grading

Współcześnie filmy kolorowe wyparły niemal zupełnie obrazy czarnobiałe. Powierz nam swoje materiały wideo, a my zadbamy, aby wydobyć z nich głębię i skorygować niedociągnięcia w ekspozycji. Po naszym color gradingu Twoje filmy zyskają bogatą paletę kolorów.

Nakręciłeś materiał wideo, ale nie jesteś zadowolony z jakości obrazu? Zleć nam profesjonalny color grading. Nadamy klatkom filmowym właściwego kontrastu, nasycenia barw i poprawnej ekspozycji, przez co Twój film nabierze głębi obrazu i zyska na bogactwie kolorów.

Co robimy?

Zajmujemy się fachowym color gradingiem, na który składają się: odpowiedni balans bieli, nasycenie kolorów i kontrast. Wydobywamy głębię obrazu w filmach amatorskich o płaskim profilu kolorystycznym log. Likwidujemy przepalenia i zbyt ciemne ujęcia. Nadajemy Twoim filmom spójny wygląd, mimo że były kręcone w różnym świetle.

Dla kogo?

  • dla działów marketingu i sprzedaży,
  • dla producentów muzycznych,
  • dla filmowców – amatorów.

Ile to kosztuje?

Jak wygląda współpraca?

Projekt realizowany jest przez naszego partnera, firmę rededit.pl. Jej oferta przewiduje 3 pakiety cenowe, w zależności od asortymentu usług: Basic, Standard i Premium. Firma przyjmuje do obróbki maksymalnie 4 filmiki w miesiącu od jednego klienta. Zlecenia można składać za pomocą formularza kontaktowego, telefonicznie lub na email. Po zapoznaniu się ze zleceniem nasz pracownik ocenia możliwości wykonania color gradingu do materiału wideo w wymaganym terminie. Następnie prosimy o przesłanie wymagań związanych z korektą kolorów. Działania klienta i zdalnego pracownika koordynujemy w systemie do zarządzania zadaniami Asana.

Dodaj do zapytania