Redagowanie e-booków

Chcesz przygotować publikację w formie e-booka, ale nie masz czasu? Powierz to zadanie nam.

E-booki, czyli książki elektroniczne, cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród twórców, jak i czytelników. Sam proces ich publikacji od strony technicznej nie jest skomplikowany. Odbiorcy natomiast mogą odtwarzać je w dowolnym momencie na urządzeniach takich jak laptop, smartfon czy tablet. E-book to świetne narzędzie marketingowe, które wspomaga promowanie biznesu i uzyskanie miana eksperta w branży.

Co robimy?

Stworzymy treść na podstawie zgromadzonych przez Ciebie materiałów i notatek w dowolnej formie (także nagrań audio). Jeśli ich nie posiadasz, rozpoczniemy pracę nad tekstem od przeprowadzenia wnikliwego researchu, aby profesjonalnie zgłębić każdy poruszany temat. W efekcie uzyskasz gotową i dopracowaną treść Twojego e-booka.

Dla kogo?

  • dla firm, które rozpoczynają swoją działalność na rynku,

  • dla przedsiębiorców chcących uzyskać miano eksperta w branży,
  • dla osób, które budują swój wizerunek za pośrednictwem działalności internetowej.

Ile to kosztuje?

  • Koszt usługi to 25 zł netto za 1000 znaków ze spacjami.

Jak wygląda współpraca?

Jeśli od dłuższego czasu przygotowujesz się do napisania e-booka, masz gotowy pomysł oraz zgromadzone materiały, możesz nam je przekazać. Zgodnie z Twoimi wytycznymi stworzymy treść, którą na każdym etapie współpracy możemy modyfikować.
Jeżeli natomiast chcesz wykorzystać publikacje w ramach działań marketingowych, ale nie masz koncepcji, jak miałaby wyglądać, wystarczy, że podasz nam temat. Dokonamy solidnego researchu i rozpoczniemy pracę nad treścią.

Dodaj do zapytania