Go to content

Obsługa social mediów dla firm – Facebook, Instagram, LinkedIn

Ola|15 marca 2024

Rola mediów społecznościowych w budowaniu rozpoznawalności marki i relacji z klientami jest nie do przecenienia. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że jeśli firmy nie ma na portalach takich jak Facebook, Instagram czy LinkedIn, nie ma jej wcale. To właśnie media społecznościowe są zwykle pierwszym miejscem spotkania klienta z marką. Umiejętna obsługa mediów społecznościowych może przynieść wiele korzyści biznesowych, jednak wymaga pewnych nakładów. W jej zakres wchodzi nie tylko tworzenie postów na social media i ich późniejsze udostępnienie, ale i wchodzenie w bezpośrednie interakcje z odbiorcami. Do tych zadań większe przedsiębiorstwa delegują co najmniej kilku pracowników. Właściciele mniejszych firm zajmują się obsługą social mediów we własnym zakresie albo zlecają zadania związane z mediami społecznościowymi zewnętrznemu wykonawcy. Dzięki naszej platformie można oddelegować prowadzenie firmowych kont szybko i bez wychodzenia z domu czy biura. Co dokładnie oferujemy?

Obsługa social mediów – Facebook

Nasi pracownicy na godziny świadczą usługi związane z kompleksową obsługą konta Facebook. Właściciele firm decydujący się na powierzenie nam firmowego konta na Facebooku mogą liczyć na stworzenie i realizowanie strategii związanej z obecnością na portalu. W ramach obsługi konta (lub na życzenie jako samodzielną usługę) proponujemy pakiet postów na platformę Facebook. Obejmuje on zwykle od jednego do trzech wpisów tygodniowo. Dodatkowo zajmujemy się bieżącym reagowaniem na komentarze oraz odpowiadaniem na wiadomości wysyłane na Messenger. Na życzenie klienta realizujemy płatne kampanie reklamowe, których cel, budżet i czas trwania każdorazowo uzgadniamy z klientem. Dostarczamy grafiki przygotowane w programie Canva lub używamy materiałów graficznych przekazanych przez klienta.

Prowadzenie firmowego Instagrama

Pod nasze skrzydła można przekazać także firmowy lub prywatny profil na Instagramie. Pełna obsługa konta Instagram obejmuje planowanie, tworzenie i udostępnianie atrakcyjnych i angażujących treści. Oprócz postów są to relacje i rolki. W tym przypadku również używamy materiałów graficznych przesłanych przez klienta lub proponujemy własne, przygotowane w programie Canva. Dodatkowo monitorujemy komentarze oraz wiadomości bezpośrednie i na bieżąco na nie odpowiadamy. W uzgodnieniu z klientem promujemy wybrane treści, jednak budżet reklamowy nie jest wliczony w cenę obsługi konta Instagram. Regularnie optymalizujemy profil pod kątem informacji o firmie, takich jak dane kontaktowe i linki.

Obsługa social mediów – LinkedIn

Cieszącą się niemałą popularnością wśród naszych klientów usługą jest pełna obsługa profilu firmowego LinkedIn. Oczywiście istnieje możliwość zamówienia samego pakietu postów na platformę LinkedIn, jednak w ramach kompleksowej obsługi konta zyskać można o wiele więcej. Począwszy od uzupełnienia informacji w profilu, poprzez zapraszanie kontaktów do obserwowania strony, do odpowiadania na komentarze i wiadomości bezpośrednie. Oprócz profili firmowych prowadzimy także te osobiste. Pełna obsługa profilu prywatnego LinkedIn obejmuje uzupełnienie informacji profilowych, rozbudowę sieci kontaktów, tworzenie i publikowanie postów oraz wchodzenie w interakcje z użytkownikami.

Oddaj firmowe social media w dobre ręce

Nie masz czasu na prowadzenie firmowych profili w mediach społecznościowych? Chcesz zadbać o rozpoznawalność i relacje z odbiorcami, jednak nie możesz sobie pozwolić na stworzenie dodatkowego etatu? Jesteś w doskonałym miejscu – nasi pracownicy na godziny wesprą Cię w tworzeniu postów na social media oraz zadbają o interakcje z obserwatorami. Oferujemy kompleksową obsługę social mediów dla firm różnej wielkości i z różnych branż. Prowadzimy konta w serwisach takich jak Instagram, Facebook oraz LinkedIn. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły przyszłej współpracy. 

Katarzyna Wacławska

Udostępnij artykuł!

facebook twitter linkedin

Przeczytaj inne nasze artykuły