Go to content

Pracownicy zdalni do wynajęcia – jak wesprą Twój biznes?

Ola|22 listopada 2023

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie – zwłaszcza gdy masz mnóstwo zadań do wykonania, a brakuje Ci rąk do pracy. Być może i Ciebie dotyka problem braków kadrowych. Rozwiązaniem mogą okazać się pracownicy zdalni, którzy są dostępni, aby wspierać Cię na stałe lub okazjonalnie. Dzięki zdalnej asyście możesz zyskać nieoczekiwanie wiele czasu i pieniędzy. Zdalna asysta to doskonały sposób na zwiększenie efektywności biznesu, bez ponoszenia kosztów związanych z zatrudnieniem kolejnych pracowników na etat. 

Pracownicy zdalni – wsparcie od zaraz

Zatrudnienie nowego pracownika do Twojego zespołu to czasochłonny proces. Zdarza się, że sama rekrutacja trwa kilka tygodni, nie mówiąc już o formalnościach związanych z zatrudnieniem. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy „na wczoraj”, wynajem pracowników zdalnych będzie o wiele korzystniejszym rozwiązaniem. Znalezienie pracownika w naszej bazie to kwestia zaledwie kilku minut, natomiast współpraca może rozpocząć się nawet w kolejnym dniu roboczym. 

Elastyczna współpraca zdalna

Szybkość pozyskania pracownika zdalnego to nie jedyna zaleta współpracy w ramach outsouringu. Kolejną korzyścią dla Ciebie jest jej elastyczność. Samodzielnie decydujesz, jak często będziesz korzystać z pomocy zdalnego pracownika. Może to być wsparcie jednorazowe, jak i cykliczne. Nie ma przeszkód ku temu, by nasi pracownicy zdalni pracowali dla Ciebie zaledwie kilka godzin w tygodniu. Płacisz jedynie za realne wykonane zadania, a jeśli współpraca Cię nie satysfakcjonuje, w każdej chwili możesz ją zakończyć.

Uwolnij czas i pieniądze. Skorzystaj z gotowych usług.

Jeden pracownik do wielu zadań

Załóżmy, że potrzebujesz wsparcia w realizacji różnorodnych zadań. W grę wchodzi zarówno obsługa konta Instagram, tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych i administracja poczty elektronicznej. Zapewniamy, że nie ma potrzeby, aby w tej sytuacji szukać więcej niż jednego pracownika. W naszej bazie bez trudu znajdziesz kandydata, który wesprze Twoją firmę w wielu obszarach działalności. Nasi pracownicy zdalni specjalizują się w różnorodnych dziedzinach, począwszy od realizacji zadań administracyjno-biurowych, poprzez wsparcie w obsłudze social media oraz IT.

Wolność od nielubianych zadań

Prowadzenie firmy wiąże się z koniecznością wywiązywania się z szeregu mało przyjemnych obowiązków. Bardzo prawdopodobne, że i Ty masz do rozdysponowania proste, ale żmudne zadania, takie jak np. budowa bazy danych. Bez wątpienia każdy przedsiębiorca mógłby wymienić co najmniej kilka takich czynności, których wykonywania unika za wszelką cenę. Na szczęście nie musisz tego robić samodzielnie ani zatrudniać pracownika na stałe. Wynajęcie pracowników zdalnych to prosty sposób na uwolnienie głowy od nielubianych zadań.

Przestrzeń na nowe projekty

Pomyśl, ile godzin roboczych tygodniowo odzyskasz, powierzając część swoich obowiązków zdalnym asystentom. Ten wolny czas możesz wykorzystać, chociażby na wykonanie tych zadań, których nie sposób oddelegować. Jest również szansa, że wreszcie znajdziesz odpowiednio dużo czasu, aby przejść do realizacji odkładanych w czasie projektów. To też sposobność, aby skupić się na tej części pracy, która naprawdę Cię satysfakcjonuje. Zyskasz przestrzeń na własny rozwój i prawdopodobnie będziesz kończyć pracę znacznie wcześniej niż dotychczas. 

W czym wesprą Cię nasi pracownicy zdalni?

W naszej bazie znajdziesz kilkadziesiąt usług, które z powodzeniem możesz zlecić całkowicie online, bez wychodzenia z biura. Oto przykładowe usługi, które realizujemy w pełni zdalnie dla naszych klientów z różnych branż:

  • Agencja rekrutacyjna: tworzenie ogłoszeń rekrutacyjnych, administracja poczty elektronicznej, tworzenie postów do social media.
  • Firma z branży eventowej: nagrywanie wideo, tworzenie napisów do wideo, tworzenie landing page.
  • Agencja ubezpieczeniowa: budowa bazy danych, administracja poczty elektronicznej, obsługa konta Facebook.

Bez wątpienia i w Twojej firmie znajdą się powtarzalne, czasochłonne zadania, które można oddelegować od zaraz. Zajrzyj do naszej bazy lub wyślij zapytanie, aby uzyskać stałe lub doraźne wsparcie.

Nasi pracownicy zdalni rozwiną Twój biznes

Korzyści wynikające z wynajęcia pracowników zdalnych na godziny znacznie przewyższają koszty takiego przedsięwzięcia. Outsourcing pracowniczy pozwoli Ci na pokrycie przejściowych braków kadrowych, bez konieczności zajmowania się formalnościami. Odpowiedniego pracownika możesz znaleźć w zaledwie kilka minut, a współpraca może rozpocząć się już kolejnego dnia roboczego. Nasi pracownicy zdalni pozwolą Ci uwolnić się od mało przyjemnych obowiązków. Dzięki temu będziesz w stanie skupić się na rozwoju swojej firmy, na przykład dzięki realizacji kolejnych projektów. 

Katarzyna Wacławska

Udostępnij artykuł!

facebook twitter linkedin

Przeczytaj inne nasze artykuły